Marka ve Proje Yönetimi

Marka ve Proje Yönetimi

Markanızın bulunduğu konumdan çok daha yukarılara taşıyoruz.

Markalaşma ve marka  yönetimi hakkında uzun yıllardır verdiğimiz destekler ile hem kendi tecrübelerimiz arttı hemde iş ortaklarımız kazandı. Markanızın pazar payı, bulunduğu konum, farklılıkları gibi bir çok önemli dökümanı doğru analiz ediyor yok ise oluşturuyoruz.

Tutarlılık

İnsanlar yaptıkları işlerde deneyimlerini bir marka inancı ile sürdürüle bilir bir hale getirmeyi amaçlarlar.  Bü süreç uzunca bir yoldur, çünkü her insanın sınırlı ömrü olduğu gibi markalarında sınırlı ömürleri vardır. Sizde markanızın uzun ömürlü olması için işortağınız’ın Marka yönetim süreci ve Proje Yönetimi hizmetlerinden faydalanabilir markanızı veya projenizi büyüte bilirsiniz.

Kararlılık

Tutarlılığın uzun süreli soluklu olanı kararlılıktır. Tekrardan usanmadan süreci uzun vadeli devam etmektir. Markalaşma veya Proje yönetiminde çokça örneği bulunun kararlılık süreci bir markanın veya projenin yaşaması için vaz geçilmez unsurudur. İş ortağınız’ın deneyimli danışmanlarından  sürecinizi yönetmek veya geliştirmek için danışmanlık hizmetinden faydalanmaya biran önce başlayın.

Eğitim

Marka süreçlerinde tutarlılığı sağlamalı ve kararlılıktan asla vaz geçmemelisiniz. Fakat her şeyin bir süresi  olduğundan sizin de yaşamınız sınırlı olmasına bağlı olarak  oluşturduğunuz bu marka sürecini  artık nesillere emanet etmelisiniz. Bunun için de Eğitim en önemli maddedir. Kendini yenilene geliştiren şirketler ancak ayakta kalacak ve nesillere aktarılacaktır. Markanızı nesillere aktarmak için bizimle iletişime hemen geçin !

Marka & Proje Yönetimi

Marka Yönetimi, elimizdeki ürün yada ürün gruplarının piyasa değerinin artması için yaptığımız çalışmaların bütünüdür. Bu çalışmalarda tüm pazarlama teknikleri yoğun bir şekilde kullanılır. Markanın var ise piyasa değeri arttırılır yok ise markalaşma adımları sırası ile uygulanarak yeni bir piyasa değeri oluşturulur.

Marka Yönetimi

Marka Stratejik İşlevleri Belirleme

İş ortağınız, firmanızın şirketinizin yada ürününüzün marka yönetimini yapar iken “marka stratejik işlevleri” ni göz önünde bulundurmak oldukça önemlidir. Farklılık, marka sahiplik işareti, sembolik, risk azaltma gibi markanın temellerini oluşturan tanımları doğru ve detaylı bir şekilde oluşturmak marka yönetimine başlarken yaptığımız ilk çalışmalardır.

Marka Yönetimi Danışmanlığı

Uzman kadromuzdan yararlanın!

Marka Değeri Oluşturma & Yükseltme

Markanızın pazar payını, bulunduğu konumu,firma yada şirketten ayrı olarak değerini hesaplayarak olduğu konumdan çok daha yukarılara çıkarmak için bir çok farklı çalışma İş Ortağınızın uzman çalışanları tarafından yapılmaktadır.

İş Ortağınız

HABER BÜLTENİ!
TÜM YENİLİKLERDEN HABER AL
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZpbWVvLmNvbS92aWRlby8xNjMyNjc5Mzk/YXV0b3BsYXk9MSZsb29wPTEmY29sb3I9YzlmZjIzJnRpdGxlPTAmYnlsaW5lPTAmcG9ydHJhaXQ9MCIgd2lkdGg9IjUxMiIgaGVpZ2h0PSIyODgiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiB3ZWJraXRhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4gbW96YWxsb3dmdWxsc2NyZWVuIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
All rights reserved © isortaginiz .NET, 2016
İŞ ORTAĞINIZ NET
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak ve detayları öğrenmek için lütfen çekinmeden bize yazın !
Teşekkürler. Ekibimiz sizinle en kısa sürede temasa geçecektir.